SIFE PolandA head for business. A heart for the World
Pokażą na co ich stać!

Konkurs SIFE Poland 2010 odbędzie się w Warszawie, w Teatrze Kamienica - 7 czerwca 2010 roku i potrwa cały dzień. Będzie to spotkanie drużyn reprezentujących startujące uczelnie, wykładowców, członków jury, przedstawicieli firm i sponsorów, dziennikarzy. 

Na konkursie zaprezentuje się siedem drużyn, z siedmiu uczelni. Będą to zespoły: Politechniki Poznańskiej, Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Uniwersytetu Łódzkiego. Wszystkie zespoły będą prowadzić prezentacje w języku angielskim. Wyniki zostaną ogłoszone tego samego dnia, wieczorem podczas ceremonii. 

Formalnym celem Ogólnopolskiego Konkursu SIFE jest  wybór najlepszej drużyny, która następnie będzie reprezentować Polskę na SIFE World Cup w październiku w Los Angeles.

Przedstawiając swoją pracę Jury, złożonym z przedsiębiorców i menedżerów wyższego szczebla studenci uzyskują wartościową informację zwrotną, która w konsekwencji pozwala ulepszyć prowadzoną działalność i projekty w ramach SIFE. Otrzymana ocena prowadzi również do realizacji efektywnych i wartościowych projektów edukacyjnych w lokalnych społecznościach. 

Aby wziąć udział w konkursie w charakterze obserwatora wystarczy się zarejestrować. Udział w wydarzeniu mogą brać studenci, pracownicy naukowi, przedstawieciele firm, którym bliska jest idea społecznej odpowiedzialności biznesu, dziennikarze. 

Media zachecamy do kontaktu z Pauliną Mazur, Coutry LEader SIFE Poland, pmazur@sife.pl, (22) 646-94-94.

 

Copyright 2009 BIGRAM. Wszystkie prawa zastrzeżone. CMS Starla Admin