SIFE PolandA head for business. A heart for the World
SIFE w Polsce / Finały krajowe
Krajowe finały

Podsumowaniem rocznej pracy Studentów jest Ogólnopolski Konkurs SIFE Polska. 

Wszystkie aktywne zespoły SIFE w Polsce mogą zgłosić swoją kandydaturę oraz projekty do konkursu. Na podstawie wstępnej oceny drużyny zakwalifikowane są zapraszane do udziału w finałach.

W dotychczasowych edycjach wydarzenie to miało miejsce w Poznaniu. Najbliższy Ogólnopolski Konkurs SIFE odbędzie się 7. czerwca 2010 w Warszawie. 

Aby wziąć udział w konkursie (jako zespół lub w charakterze obserwatora) wystarczy się zarejestrować. 

Podczas tego wydarzenia wszystkie drużyny biorące udział w programie przedstawiają wyniki swojej pracy w formie prezentacji multimedialnej, którą ocenia jury utworzone przez przedstawicieli firm różnych branż. W poprzednich edycjach prezentacje studentów oceniali przedstawiciele m.in.: 3M Polska, Amerykańskiej Izby Handlowej, BZ WBK, BIC Polska, Centra, Cargill Polska, Citi Handlowy, Dr Oetker, Emax, Extended Disc, InterGroclin Auto, Henkel Polska, Kraft Foods Polska, L'Oreal, One 2 One, Stroer, real,-, Unilever, Xerox i wiele innych. 

Zwycięska drużyna krajowej edycji reprezentuje następnie Polskę na światowych finałach konkursu.

Zwieńczeniem SIFE Poland 2009/2010 będzie SIFE World Cup, który odbędzie się w październiku 2010 w Los Angeles.

Ostatnim laureatem SIFE Poland 2008/2009 była drużyna SIFE Uniwersytetu Gdańskiego, która przedstawiła swoją prezentację na konkursie World Cup w Berlinie, w październiku 2009 roku. (relacja z World Cup w Berlinie)

Poniżej zdjęcia zespołu z Berlina. 

Krajowe finałyKrajowe finałyKrajowe finałyKrajowe finałyKrajowe finałyKrajowe finały
Copyright 2009 BIGRAM. Wszystkie prawa zastrzeżone. CMS Starla Admin