SIFE PolandA head for business. A heart for the World
Idea SIFE / Partnerzy SIFE
Partnerzy SIFE

Organizacja SIFE funkcjonuje i rozszerza swoją działalność dzięki zaangażowaniu sponsorów, patronów i organizacji wspierających. Sieć partnerów SIFE obejmuje kilkaset wiodących światowych marek, fundacji oraz lokalnych firm i organizacji - odpowiedzialnych liderów biznesu.

Kluczowe obszary korzyści dla partnerów to:

  • Employer Branding
  • Talent Recruitment
  • Corporate Social Responsibility (CSR)
  • Networking

Sponsorzy SIFE to organizacje, które świadomie i konsekwentnie budują i wzmacniają wizerunek odpowiedzialnej marki, mają dostęp do najzdolniejszych studentów, przyczyniają się  do rozwoju lokalnych społeczności. To organizacje, które utożsamiają się z pozytywnymi wartościami promowanymi przez SIFE. Współpraca przy SIFE stwarza zaangażowanym firmom szereg możliwości i korzyści, które wynikają m.in. zarówno z bezpośredniego zaangażowania pracowników w projekty, jak i ze współpracy z najzdolniejszymi studentami. Partnerzy SIFE bezpośrednio wpływają na umocnienie wśród przyszłych liderów poczucia społecznej odpowiedzialności. Partner SIFE korzystając z szerokiej sieci zaangażowanych sponsorów zyskuje dodatkowo doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

„Praca z bardzo ambitnymi i wysoce zmotywowanymi ludźmi jest sama w sobie nagrodą.” – Andy Moloney, Manager Foreign Trade, HSBC

Lista międzynarodowych sponsorów SIFE:

Adler Brokers Group

Biuro Rachunkowe AS

BSO Prawo & Podatki

Instytut Badawczy IPC

Kancelaria Radców Prawnych Optima Legal Consulting

Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Wiązowska-Grehl

Kancelaria Adwokacka Aleksander Wiśniowski

Malinowski Płachta i Wspólnicy - radcowie prawni i adwokaci

Tomasz Gaj - Polski Adwokat w Austrii

Andersen & Wagner (Cyprus) Limited

Copyright 2009 BIGRAM. Wszystkie prawa zastrzeżone. CMS Starla Admin